Autorizovaný obchodný partner
0911 422 202
kontakt

PaperCut

Získajte kompletnú kontrolu nad vašou spotrebou a nákladmi pri tlačení, kopírovaní, skenovaní, a faxovaní.

Využite možnosť plnej kontroly a riadenia vašich multifunkčných zariadení s PaperCut MF 

 

Funkcia „Find-Me“ umožní tlač odkiaľkoľvek

Tlačte do virtuálnej tlačovej rady a vyzdvihnite si   Vaše tlačové úlohy z akejkoľvek tlačiarne alebo multifunkčného zariadenia Toshiba zapojeného do siete.

Ľahké manažovanie

Systémový administrátor má úplný prístup k progresívnym administrátorským a konfiguračným nastaveniam cez rozhranie webového prehliadača kdekoľvek a kedykoľvek.

Presadenie celofiremných pravidiel

Majte pod kontrolou požívanie zariadenia, papiera, či toneru prostredníctvom monitorovania toho, kto, kde a čo tlačí. Prostredníctvom jednoduchého Java skriptovania viete zabezpečiť, že dohodnuté firemné pravidlá, ako môže byť „žiadna farebná tlač z internetu“, sú dodržiavané všetkými užívateľmi.

Tlač bez ovládačov

Funkcia „WebPrint“ Vám umožní tlač aj z netbooku alebo iného mobilného zariadenia. Jednoducho si zvoľte dokument, vyberte zariadenie a zadajte tlač.

Rozšíriteľnosť

Či už Vaša sieť pozostáva len z jedného serveru s malým počtom používateľov alebo je zložená z viacerých serverov,PaperCut MF sa prispôsobí Vašim potrebám.

Manažovanie nákladov a redukovanie odpadu sú dve novodobé výzvy podnikateľského prostredia. Jedným z najefektívnejších riešení ako znížiť náklady a podporiť produktivitu sieťovej tlače je používať PaperCut MF.

 

papercut

 

 Oficiálna stránka PaperCut MF

 

 

Naši zákazníci
Capital markets.sk Equity Finance Scott & Hagge NDS STENGL Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o. Dimar